Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT20620 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 95A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | 2V fiksna jermenica 12,7mm |
| Premer jermenice | 76mm |
| Število utorov jermenice | 2 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| CATERPILLAR | 2076035 |
| CATERPILLAR | 20R3854 |
| LUCAS | LRA03773 |
| LUCAS | LRA3773 |
| MAHLE | 11201997 |
| MAHLE | 11203213 |
| MAHLE | 72735082 |
| MAHLE | AAK5304 |
| MAHLE | AAK5516 |
| MAHLE | IA1067 |
| MAHLE | MG83 |
| MCCORMICK | 398436A1 |
| MCCORMICK | 701820A1 |