Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT49900 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 130A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 57mm |
| Število utorov jermenice | 5 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DELCO | 8400290 |
| HYUNDAI | 37300-2A900 |
| LUCAS | LRA04165 |
| LUCAS | LRA4165 |