Alternator BOSCH 0124415009

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT10033 CP

Alternator BOSCH 0124415009

OPEL
Preberite več
ALT10033 CP  
Napetost 14V
Moč 100A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Micro s sklopko
Premer jermenice 56mm
Število utorov jermenice 5
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0124325168
BOSCH 0124415009
BOSCH 0124415025
BOSCH 0124415026
BOSCH 0986044010
LUCAS LRA02106
LUCAS LRA2106
OPEL 09152147
OPEL 24430295
OPEL 24455913
OPEL 5555605
OPEL 6204099
OPEL 6204146
OPEL 6204184
OPEL 9152247
OPEL 9193114
OPEL 9199275
OPEL 9199575
OPEL 93172075
OPEL 93175810
OPEL 93175958
OPEL 93179322
OPEL 93179323
OPEL 9562004

 

Šifra alternative Opombe
ALT10033 NP neoriginalen, brez jermenice
ALT10033 neoriginalen, micro jermenica