Alternator DENSO 63321826

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT12065 OE

Alternator DENSO 63321826

Original
ALFA ROMEO, FIAT, LANCIA
Preberite več
ALT12065 OE  
Napetost 14V
Moč 105A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Micro s sklopko
Premer jermenice 62mm
Število utorov jermenice 6
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
DENSO 101210-1510
DENSO 63321497
DENSO 63321501
DENSO 63321804
DENSO 63321805
DENSO 63321819
DENSO 63321826
DENSO DAN501
FIAT 46544329
FIAT 46765838
FIAT 46774430
FIAT 46782212
FIAT 46782213
FIAT 51859053
FIAT 60815953
FIAT 60816045
FIAT 60816557
LUCAS LRA01887
LUCAS LRA02105
LUCAS LRA1887
LUCAS LRA2105

 

Šifra alternative Opombe
ALT12020 105A, 6PV 62mm micro fiksna jermenica, neoriginalen
ALT12020 OE 105A, 6PV 62mm micro fiksna jermenica, original DENSO
ALT12065 105A, 6PV 62mm micro jermenica s sklopko, neoriginalen