Alternator MAHLE MG532

  • Domov
  • / Alternator MAHLE MG532
Alternator MAHLE MG532
Šifra izdelka: ALT10280 OEM

Alternator MAHLE MG532

Original
SAAB, TALBOT
Preberite več
ALT10280 OEM  
Napetost 14V
Moč 70A
Priključek B+ (30) M6
Tip jermenice 1V fiksna jermenica 9,7mm
Premer jermenice 68mm
Število utorov jermenice 1
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0120489708
BOSCH 0120489709
BOSCH 0120489782
BOSCH 0120489783
BOSCH 0120489881
BOSCH 0120489882
BOSCH 0120489997
BOSCH 0986030470
BOSCH 0986031360
BOSCH 0986031361
BOSCH 0986033360
LUCAS LRA00244
LUCAS LRA00322
LUCAS LRA00422
LUCAS LRA244
LUCAS LRA322
LUCAS LRA422
MAHLE 11201390
MAHLE 11201544
MAHLE 72735531
MAHLE AAK4192
MAHLE AAK4503
MAHLE IA0390
MAHLE MG532
SAAB 8523254
SAAB 8540684
SAAB 8545592
SAAB 8545642
SAAB 8545659
SAAB 8557076
SAAB 8559742
SAAB 8567570
SAAB 8571838
SAAB 8572703
SAAB 8577694
SAAB 8823254
VALEO 2927550A
VALEO 432727
VALEO 436298
VALEO 71655101
VALEO 71655202
VALEO 9AR2755P
VALEO VA172