Regulator napetosti DENSO

Regulatorji napetosti

Šifra izdelka: VR-F157

Regulator napetosti DENSO

CITROEN, PEUGEOT
Preberite več
Na zalogi
Cena z DDV:
75,24 €
Cena brez DDV:
61,67 €
VR-F157  
Napetost 14,4V
Priključek L-DFM
Protokol -
Koda -
Hitrost prenosa -
LRC -
Soft start Da
OEM Regulatorji Referenca
DENSO 85563491
DENSO RTM300.01
 
OEM Alternatorji Referenca
DENSO 102211-8400
DENSO 102211-8410
DENSO 102211-8570
DENSO 102211-8571
DENSO 63321733
DENSO 63321734
DENSO 63321740
DENSO 63321741
DENSO 63321829
DENSO 63341733
DENSO 63341734
DENSO 63341740
DENSO 63341829
DENSO 63377300
DENSO DAN1336