Zaganjalnik BOSCH 0001109019

Zaganjalnik BOSCH 0001109019

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR50111

Zaganjalnik BOSCH 0001109019

AGT 835T, LOMBARDINI
Preberite več
STR50111  
Napetost 12V
Moč 2,0kW
Število zob 9
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika Reduktorski
Izvedba Klasična z nosom
Priključek B+ (30) M8
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
BOSCH 0001109019
BOSCH 0001109031
BOSCH 0001109419
BOSCH 0001109420
BOSCH 0001218161
BOSCH 0986024090
LOMBARDINI 58401910
LOMBARDINI 58402810
LOMBARDINI ED0058102810
LOMBARDINI ED0058402810
LUCAS LRS01975
LUCAS LRS1975
MAGNETON 9141424
MAGNETON 9142782
MAHLE 11130921
MAHLE 72422840
MAHLE AZE2588
MAHLE IS1463
MAHLE MS732

 

Šifra alternative Opombe
STR50111 OE 2,0kW reduktorski, original BOSCH