Zaganjalnik BOSCH 0001115120

Zaganjalnik BOSCH 0001115120

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR50624 OE

Zaganjalnik BOSCH 0001115120

Original
CITROEN JUMPER, FIAT DUCATO, PEUGEOT BOXER
Preberite več
STR50624 OE  
Napetost 12V
Moč 1,7kW
Število zob 9
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika Reduktorski
Izvedba Klasična z nosom
Priključek B+ (30) M8
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
BOSCH 0001115078
BOSCH 0001115079
BOSCH 0001115114
BOSCH 0001115115
BOSCH 0001115120
BOSCH 0001115121
BOSCH 0986025380
FIAT 51832949
FIAT 51984357
FIAT 52110465
FIAT 55832949
FIAT 71794785
FIAT 71797122
LUCAS LRS02645
LUCAS LRS2645

 

Šifra alternative Opombe
STR50314 OE 2,5kW reduktorski, original BOSCH
STR50314 2,5kW reduktorski, neoriginalen