Zaganjalnik BOSCH 0001179522

Zaganjalnik BOSCH 0001179522

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR50602 OE

Zaganjalnik BOSCH 0001179522

Original
AUDI, CUPRA, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN
Preberite več
STR50602 OE  
Napetost 12V
Moč 1,5kW
Število zob 13
Smer vrtenja Levo
Tip zaganjalnika Reduktorski
Izvedba Konzolna
Priključek B+ (30) M8
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
Start-Stop Da
OEM Referenca
BOSCH 0001179504
BOSCH 0001179505
BOSCH 0001179508
BOSCH 0001179509
BOSCH 0001179516
BOSCH 0001179517
BOSCH 0001179522
BOSCH 0001179523
BOSCH 0001179608
BOSCH 0001179609
BOSCH 0986026970
BOSCH 0986029120
DENSO 438000-0200
DENSO 438000-0201
DENSO 438000-0202
DENSO 438000-0203
DENSO 438000-0204
DENSO 438080-0202
DENSO DSN1465
LUCAS LRS02734
LUCAS LRS03852
LUCAS LRS2734
LUCAS LRS3852
SEG 0001179504
SEG 0001179505
SEG 0001179508
SEG 0001179509
SEG 0001179516
SEG 0001179517
SEG 0001179522
SEG 0001179523
SEG 0001179608
SEG 0001179609
VAG 0AM911022C
VAG 0AM911022CX
VAG 0AM911023N
VAG 0AM911023NX
VAG 0AM911023R
VAG 0AM911023RX
VAG 0AM911024A
VAG 0AM911024AX
VALEO 458717
VALEO 458858