Zaganjalnik BOSCH 0001212005

Zaganjalnik BOSCH 0001212005

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR50202

Zaganjalnik BOSCH 0001212005

PORSCHE, VOLKSWAGEN
Preberite več
STR50202  
Napetost 12V
Moč 0,8kW
Število zob 9
Smer vrtenja Levo
Tip zaganjalnika Klasični DD
Izvedba Konzolna
Priključek B+ (30) M8
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
BOSCH 0001212002
BOSCH 0001212003
BOSCH 0001212005
BOSCH 0001212006
BOSCH 0001212007
BOSCH 0001212008
BOSCH 0001212012
BOSCH 0001212013
BOSCH 0001212208
BOSCH 0001212209
BOSCH 0986010550
BOSCH 0986010580
BOSCH 0986010587
DAF 1516678R
LUCAS LRS00287
LUCAS LRS287
PORSCHE 90160410203
PORSCHE 92360410100
VAG 003911023
VAG 003911023A
VAG 003911023B
VAG 003911023BX
VAG 039911023

 

Šifra alternative Opombe
STR50152 1,5kW klasični DD, neoriginalen