Zaganjalnik BOSCH 0001367076

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR22048

Zaganjalnik BOSCH 0001367076

CATERPILLAR, CLARK, PERKINS
Preberite več
STR22048  
Napetost 12V
Moč 3,0kW
Število zob 10
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika Klasični DD
Izvedba Klasična z nosom
Priključek B+ (30) M10
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
BOSCH 0001359020
BOSCH 0001359088
BOSCH 0001359117
BOSCH 0001367017
BOSCH 0001367048
BOSCH 0001367076
BOSCH 0986017750
BOSCH 9000044000
BOSCH 9000453080
CATERPILLAR 1008224
CLARK 3737270
CLARK 3737270R
CLARK 4303062
DAF 504786
DELCO 10496881
DELCO 1107580
DELCO 1109542
DELCO 1109550
DELCO 19024261
DELCO 1990481
DELCO 323822
HYSTER 3001007
HYSTER 376253
LUCAS LRS01075
LUCAS LRS1075
PERKINS 2873D201
PERKINS 2873D201X
PERKINS 2873D202
VOLVO 241232
VOLVO 481034
YALE 14035870
YALE 14069700
YALE 220007344
YALE 440034145
YALE 440090644

 

Šifra alternative Opombe
STR60684 OE 4,2kW reduktorski, zamik prednjega pokrova, original MAHLE