Zaganjalnik DELCO 9000899

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR80104

Zaganjalnik DELCO 9000899

CHEVROLET
Preberite več
STR80104  
Napetost 12V
Moč 1,7kW
Število zob 11
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika Reduktorski
Izvedba Klasična z nosom
Priključek B+ (30) M8
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
DELCO 10465167
DELCO 10465545
DELCO 10465554
DELCO 10465578
DELCO 3231459
DELCO 3231471
DELCO 323485
DELCO 3361910
DELCO 3361910A
DELCO 3371022
DELCO 3371117
DELCO 8000145
DELCO 8000727
DELCO 9000786
DELCO 9000860
DELCO 9000899
DELCO 9000945
GM 12560019
GM 12563829
GM 12564108
GM 12570230
GM 12570823
ISUZU 810465-1670
LUCAS LRS01419
LUCAS LRS1419