Zaganjalnik DELCO 19024110 24V

Zaganjalnik DELCO 19024110 24V

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR50137 OE

Zaganjalnik DELCO 19024110 24V

Original
LIEBHERR, VOLVO
Preberite več
STR50137 OE  
Napetost 24V
Moč 5,4kW
Število zob 11
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika KB
Izvedba Konzolna
Priključek B+ (30) M10
Dodatni priključek Masa 31
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Da
OEM Referenca
BOSCH 0001402023
BOSCH 0001402040
BOSCH 0001402068
BOSCH 0001410044
BOSCH 0001411016
BOSCH 0001414008
BOSCH 0001415004
BOSCH 0001415016
BOSCH 0001416008
BOSCH 0001416009
BOSCH 0001416021
BOSCH 0001416039
BOSCH 0001416076
BOSCH 0986012740
BOSCH 0986013260
BOSCH 0986014780
DELCO 19024110
DEUTZ 1161280
DEUTZ D2R24X6H7622
ELMOT 611000
ELMOT R2311
FIAT 61227993
FIAT 943252190
LIEBHERR 6000733
LUCAS LRS00860
LUCAS LRS02149
LUCAS LRS02178
LUCAS LRS860
LUCAS LRS2149
LUCAS LRS2178
MAHLE 11139128
MAHLE 11139528
MAHLE AZK5477
MAHLE AZK5567
MAHLE IS9115
MAHLE MS545
MAHLE MS705
MAN 51262017034
MAN 51262017048
MAN 51262017050
MAN 51262017100
MAN 51262019034
MERCEDES 0011512901
MERCEDES 0021518101
MERCEDES 0031515701
PRESTOLITE 860504GB
RENAULT 5000270909
STEYR 81500090049
VOLVO 11030906
VOLVO 11129121
VOLVO 240504
VOLVO 465929
VOLVO 5001683
VOLVO 5003027
VOLVO 8113904
VOLVO 9011030906