Zaganjalnik DELCO 9000835

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR80031

Zaganjalnik DELCO 9000835

ALFA ROMEO, OPEL, SAAB
Preberite več
STR80031  
Napetost 12V
Moč 1,8kW
Število zob 11
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika Reduktorski
Izvedba Klasična z nosom
Priključek B+ (30) M8
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
BOSCH 0001108236
BOSCH 0986019840
CHRYSLER 04896421AA
DELCO 10465551
DELCO 21019219
DELCO 8000320
DELCO 8000321
DELCO 9000835
DELCO 9000856
DELCO 9000889
DELCO 9000936
DELCO 9000952
DELCO 9000965
DELCO 9000989
FIAT 55350543
FIAT 55352105
FIAT 71789493
LUCAS LRS01686
LUCAS LRS1686
OPEL 12564088
OPEL 12564089
OPEL 1257526
OPEL 55350543
OPEL 55352105
OPEL 6202004
OPEL 6202022
OPEL 6202044
OPEL 6202090
OPEL 93175890