Zaganjalnik DELCO 9000884

Zaganjalnik DELCO 9000884

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR80100 OE

Zaganjalnik DELCO 9000884

Original
MERCRUISER, MERCURY MARINE, VOLVO PENTA
Preberite več
STR80100 OE  
Napetost 12V
Moč 1,7kW
Število zob 11
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika Reduktorski
Izvedba Klasična z nosom
Priključek B+ (30) M8
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
CLARK 923045
DAEWOO A232158
DELCO 9000762
DELCO 9000768
DELCO 9000819
DELCO 9000821
DELCO 9000884
DELCO 9000885
DELCO 9000886
HYSTER 1469604
LUCAS LRS01800
LUCAS LRS1800
MERCURY MARINE 50806964A2
MERCURY MARINE 50806964A3
MERCURY MARINE 50806964A4
MERCURY MARINE 50812428A3
MERCURY MARINE 50812604A2
MERCURY MARINE 50822330A2
OMC 3854751
OMC 38547519
OMC 3855177
OMC 3856004
VALEO TM000A24301
VOLVO 358762510
VOLVO 38547519
VOLVO 38560041
VOLVO 3860764

 

Šifra alternative Opombe
STR80100 1,7kW reduktorski, neoriginalen
STR80065 1,4kW reduktorski, neoriginalen