Zaganjalnik DENSO 63102018

Zaganjalnik DENSO 63102018

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR52025

Zaganjalnik DENSO 63102018

FIAT, LANCIA
Preberite več
STR52025  
Napetost 12V
Moč 0,9kW
Število zob 8
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika Klasični DD
Izvedba Klasična z nosom
Priključek B+ (30) M8
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
BOSCH F000AL0319
DENSO 63101015
DENSO 63101018
DENSO 63102018
DENSO 63102020
DENSO 63280043
DENSO DSN961
FIAT 46548653
FIAT 46740242
FIAT 51833880
FIAT 55195030
FIAT 55196400
FIAT 55201304
HITACHI S114-903
HITACHI S114-903A
HITACHI S114-949
LUCAS LRS01586
LUCAS LRS1586

 

Šifra alternative Opombe
STR52025 OE 1,0kW reduktorski, original HITACHI