Zaganjalnik MAHLE MS100 24V

Zaganjalnik MAHLE MS100 24V

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR50068 OEM

Zaganjalnik MAHLE MS100 24V

Original
IVECO
Preberite več
STR50068 OEM  
Napetost 24V
Moč 4,0kW
Število zob 10
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika Reduktorski
Izvedba Klasična z nosom
Priključek B+ (30) M10
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Da
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
BOSCH 0001231016
BOSCH 0001231046
BOSCH 0001231146
BOSCH 0001251009
BOSCH 0001251010
BOSCH 0001263005
BOSCH 0001263006
BOSCH 0001263021
BOSCH 0001263022
BOSCH 0986020170
CASE 4892338
CUMMINS 5259579
CUMMINS 5265096
IVECO 04892338
IVECO 4892338
IVECO 489233800
IVECO 5801381129
IVECO 5801577135
LUCAS LRS02180
LUCAS LRS2180
MAHLE 11131846
MAHLE 72735728
MAHLE AZF4237
MAHLE IS1264
MAHLE MS100
NISSAN 23300-LA4MA

 

Šifra alternative Opombe
STR50497 OE 4,0kW reduktorski, brez stikala za mehki zagon, oljetesen, original BOSCH
STR50497 OEM 4,0kW reduktorski, brez stikala za mehki zagon, oljetesen, konzolna izvedba, original MAHLE