Zaganjalnik MAHLE MS1130

Zaganjalnik MAHLE MS1130

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR91491 OEM

Zaganjalnik MAHLE MS1130

Original
KOHLER
Preberite več
STR91491 OE  
Napetost 12V
Moč 3,2kW
Število zob 11
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika Reduktorski
Izvedba Klasična
Priključek B+ (30) M10
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
KOHLER 58403010
KOHLER ED0058402990
KOHLER ED0058403010
MAHLE 11132543
MAHLE 11132639
MAHLE 72537657
MAHLE AZE4309
MAHLE AZE4318
MAHLE IS1491
MAHLE MS1130