Zaganjalnik MAHLE MS116

Zaganjalnik MAHLE MS116

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR56056 OEM

Zaganjalnik MAHLE MS116

Original
BOMAG, LOMBARDINI
Preberite več
STR56056 OEM  
Napetost 12V
Moč 1,2kW
Število zob 11
Smer vrtenja Levo
Tip zaganjalnika Reduktorski
Izvedba Konzolna
Priključek B+ (30) M8
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
LOMBARDINI 5840215
LOMBARDINI 58402150
LOMBARDINI 5840218
LOMBARDINI ED0058402150
MAHLE 11131299
MAHLE 11131633
MAHLE 72735744
MAHLE 72740714
MAHLE AZE2649
MAHLE AZE2666
MAHLE IS1104
MAHLE MS116
MAHLE MS633

 

Šifra alternative Opombe
STR50516 OE 1,1kW reduktorski, klasična izvedba z nosom, original BOSCH
STR50516 OEM 1,0kW klasični DD, klasična izvedba z nosom, original MAHLE