Zaganjalnik MAHLE MS225

Zaganjalnik MAHLE MS225

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR60698 OEM

Zaganjalnik MAHLE MS225

Original
CASE, IVECO, LANDINI, MASSEY FERGUSON, MCCORMICK, NEW HOLLAND, PERKINS, STEYR, VALTRA
Preberite več
STR60698 OEM  
Napetost 12V
Moč 4,2kW
Število zob 10
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika Reduktorski
Izvedba Klasična z nosom
Priključek B+ (30) M10
Dodatni priključek Masa 31
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
AGCO 3784889M2
AGCO 3786094M93
AGCO 3786094M94
AGCO 3823621M91
AGCO 3823621M93
AGCO 3823621M94
AGCO 3823621M95
AGCO 3823621M96
AGCO 836667507
AGCO V836667507
MAHLE 11131014
MAHLE 11131065
MAHLE 11131070
MAHLE 11132045
MAHLE 11132149
MAHLE 72735853
MAHLE 72740698
MAHLE 72740724
MAHLE AZF4279
MAHLE AZF4315
MAHLE AZF4538
MAHLE AZF4542
MAHLE AZJ3369
MAHLE IS1019
MAHLE MS225
MAHLE MS617
MAHLE MS643

 

Šifra alternative Opombe
STR25016 2,8kW klasični, priključek B+(30)=M8, priključek mase 31, neoriginalen
STR25016 OEM 2,8kW klasični, priključek B+(30)=M8, priključek mase 31, original MAHLE
STR52055 OEM 3,2kW reduktorski, priključek B+(30)=M8, priključek mase 31, original MAHLE
STR52055 3,2kW reduktorski, priključek B+(30)=M8, priključek mase 31, neoriginalen
STR91362 OEM 3,2kW reduktorski, konzolna izvedba, priključek mase 31, original MAHLE
STR91291 OEM 4,2kW reduktorski, priključek mase 31, original MAHLE
STR60646 OEM 4,2kW reduktorski, priključek mase 31, original MAHLE
STR60744 OEM 4,2kW reduktorski, priključek mase 31, original MAHLE
STR60684 OEM 4,2kW reduktorski, original MAHLE
STR60710 OEM 4,2kW reduktorski, original MAHLE
STR60712 OEM 4,2kW reduktorski, original MAHLE
STR50290 OE 3,0kW reduktorski, original BOSCH