Zaganjalnik MAHLE MS229

Zaganjalnik MAHLE MS229

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR50681 OEM

Zaganjalnik MAHLE MS229

Original
GOLDONI, LOMBARDINI, PASQUALI, RUGGERINI
Preberite več
STR50681 OEM  
Napetost 12V
Moč 2,7kW
Število zob 9
Smer vrtenja Levo
Tip zaganjalnika Klasični
Izvedba Klasična z nosom
Priključek B+ (30) M10
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
ANADOLU 5840143
BOSCH 9000143204
LOMBARDINI 5840143
LOMBARDINI 58401430
MAHLE 11131029
MAHLE 72735857
MAHLE AZJ3359
MAHLE IS1007
MAHLE MS229

 

Šifra alternative Opombe
STR22097 OEM 2,4kW klasični, original MAHLE