Zaganjalnik MAHLE MS252

Zaganjalnik MAHLE MS252

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR50566 OEM

Zaganjalnik MAHLE MS252

Original
GOLDONI, HATZ, LOMBARDINI, RUGGERINI
Preberite več
STR50566 OEM  
Napetost 12V
Moč 2,0kW
Število zob 9
Smer vrtenja Levo
Tip zaganjalnika Reduktorski
Izvedba Konzolna
Priključek B+ (30) M8
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
BOMAG 05723515
BOMAG 05726001
BOMAG 5723515
BOMAG 5726001
BOSCH 0001109029
BOSCH 0001110018
BOSCH 0001110033
BOSCH 0001115042
BOSCH 0001214002
BOSCH 0986018070
HATZ 50316401
HATZ 50496700
LUCAS LRS01272
LUCAS LRS1272
MAHLE 11130928
MAHLE 11131157
MAHLE 72735880
MAHLE AZE2617
MAHLE AZE2636
MAHLE IS1045
MAHLE MS252
LOMBARDINI 58402230
LUCAS LRS01276
LUCAS LRS1276
VALEO D6RA29

 

Šifra alternative Opombe
STR50245 OEM 1,2kW reduktorski, original MAHLE
STR50245 OE 1,2kW reduktorski, klasična izvedba z nosom, original BOSCH