Zaganjalnik MAHLE MS263

Zaganjalnik MAHLE MS263

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR22047 OEM

Zaganjalnik MAHLE MS263

Original
VOLVO PENTA
Preberite več
STR22047 OEM  
Napetost 12V
Moč 2,7kW
Število zob 9
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika Klasični
Izvedba Klasična
Priključek B+ (30) M8
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Da
Oljetesen Ne
OEM Referenca
BOSCH 0001359119
BOSCH 0001367049
BOSCH 0986012780
BOSCH 0986012781
DAF 1516806R
LUCAS LRS01132
LUCAS LRS1132
MAHLE 11130811
MAHLE 72735891
MAHLE AZJ3333
MAHLE IS0811
MAHLE MS263
VALEO 455537
VALEO D11E167
VALEO D11E167T
VOLVO 1359119
VOLVO 1367049
VOLVO 1541457
VOLVO 1542195
VOLVO 1545417
VOLVO 5001759
VOLVO 829527

 

Šifra alternative Opombe
STR54022 3,1kW reduktorski, neoriginalen
STR54022 OEM 3,2kW reduktorski, original MAHLE