Zaganjalnik MAHLE MS312

Zaganjalnik MAHLE MS312

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR22079 OEM

Zaganjalnik MAHLE MS312

Original
CLAAS, JOHN DEERE, RENAULT
Preberite več
STR22079 OEM  
Napetost 12V
Moč 3,1kW
Število zob 10
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika Klasični DD
Izvedba Klasična z nosom
Priključek B+ (30) M10
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
BOSCH 0001358041
BOSCH 0001359016
BOSCH 0001359090
BOSCH 0001362312
BOSCH 0001362316
BOSCH 0001367037
BOSCH 0001367075
BOSCH 0001367078
BOSCH 0001369001
BOSCH 0001369005
BOSCH 0001369022
BOSCH 0986012420
BOSCH 0986014730
BOSCH 0986014740
BOSCH 1242
BOSCH 1473
BOSCH 1474
DELCO 1107577
DELCO 1107599
DELCO 1107863
DELCO 1107871
DELCO 1109251
FIAT 943252256
FIAT 943252295
JOHN DEERE AL110503
JOHN DEERE AL110504
JOHN DEERE AL110597
JOHN DEERE AL11503
JOHN DEERE AL41247
JOHN DEERE AL62691
JOHN DEERE AL62773
JOHN DEERE AL70437
JOHN DEERE AL78760
JOHN DEERE AT23401
JOHN DEERE RE500733
JOHN DEERE RE500773
JOHN DEERE RE60384
JOHN DEERE TY6726
JOHN DEERE TY6727
LUCAS LRS00565
LUCAS LRS01089
LUCAS LRS1089
LUCAS LRS565
MAHLE 11130534
MAHLE 72735940
MAHLE AZJ3158
MAHLE IS0534
MAHLE MS312
VALEO 436070

 

Šifra alternative Opombe
STR60731 OEM 3,4kW reduktorski, original MAHLE
STR50454 OEM 3,4kW reduktorski, pritrdilne luknje so 10,9mm, original MAHLE
STR50454 3,0kW reduktorski, pritrdilne luknje so 10,9mm, neoriginalen
STR90569 OEM 3,1kW klasični, original MAHLE