Zaganjalnik MAHLE MS387 24V

Zaganjalnik MAHLE MS387 24V

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR22046 OEM

Zaganjalnik MAHLE MS387 24V

Original
FIAT, IVECO
Preberite več
STR22046 OEM  
Napetost 24V
Moč 4,0kW
Število zob 9
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika Klasični DD
Izvedba Klasična z nosom
Priključek B+ (30) M10
Dodatni priključek Masa 31
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
BOSCH 0001360015
BOSCH 0001360043
BOSCH 0001368019
BOSCH 0986011310
BOSCH 0986011311
BOSCH 0986011320
BOSCH 0986011321
BOSCH 0986011951
DENSO 63216727
DENSO 63216731
DENSO MT67A
DENSO MT67AA
DENSO MT67AB
DENSO MT67AC
DENSO MT67AD
DENSO MT67DA
DENSO MT67DB
IVECO 4807378
LUCAS LRS00837
LUCAS LRS837
MAHLE 11130225
MAHLE 11130492
MAHLE 72736015
MAHLE AZJ3133
MAHLE AZJ3546
MAHLE IS0492
MAHLE MS387