Zaganjalnik MAHLE MS417

Zaganjalnik MAHLE MS417

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR91165 OEM

Zaganjalnik MAHLE MS417

Original
JOHN DEERE, MWM, VALTRA
Preberite več
STR91165 OEM  
Napetost 12V
Moč 3,2kW
Število zob 9
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika Reduktorski
Izvedba Klasična z nosom
Priključek B+ (30) M10
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
AGCO 8031130
AGCO 87344400
AGCO V221561
AGRITECH NS18R76020
BOSCH 9000083015
BOSCH 9000083056
BOSCH 9000083069
BOSCH 9000453033
MAHLE 11130823
MAHLE 11131598
MAHLE 11131651
MAHLE 11131974
MAHLE 11132051
MAHLE 11132173
MAHLE 72736045
MAHLE AZE4148
MAHLE AZE4211
MAHLE AZE4222
MAHLE AZE4252
MAHLE AZJ3286
MAHLE AZJ3449
MAHLE IS1165
MAHLE MS417
MWM 905720100077
MWM 905720100091
VALTRA 80311300
VALTRA 83645200
VALTRA 87344400