Zaganjalnik MAHLE MS430

Zaganjalnik MAHLE MS430

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR50264 OEM

Zaganjalnik MAHLE MS430

Original
JOHN DEERE
Preberite več
STR50264 OEM  
Napetost 12V
Moč 3,2kW
Število zob 10
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika Reduktorski
Izvedba Klasična z nosom
Priključek B+ (30) M10
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
BOSCH 0001223502
BOSCH 0986022520
JOHN DEERE RE501347
JOHN DEERE RE501680
JOHN DEERE RE501689
JOHN DEERE RE501693
JOHN DEERE RE501713
JOHN DEERE RE502156
JOHN DEERE RE502196
JOHN DEERE RE516455
JOHN DEERE RE519568
JOHN DEERE RE551444
JOHN DEERE RE60641
JOHN DEERE RE63010
JOHN DEERE SE501869
MAHLE 11131108
MAHLE 11131384
MAHLE 11131751
MAHLE 11131833
MAHLE 11132227
MAHLE 72736058
MAHLE AZE4169
MAHLE AZE4185
MAHLE AZE4261
MAHLE AZE4534
MAHLE AZE4589
MAHLE MS430
VALEO 438012
VALEO 455735
VALEO D7R14

 

Šifra alternative Opombe
STR50264 OE 2,5kW reduktorski, original VALEO
STR60719 OEM 3,2kW reduktorski, konzolna izvedba, original MAHLE
STR70007 OE 2,7kW reduktorski, konzolna izvedba, original DENSO
STR70007 2,7kW reduktorski, konzolna izvedba, neoriginalen