Zaganjalnik MAHLE MS436

Zaganjalnik MAHLE MS436

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR60618 OEM

Zaganjalnik MAHLE MS436

Original
BOMAG, HATZ
Preberite več
STR60618 OEM  
Napetost 12V
Moč 1,0kW
Število zob 9
Smer vrtenja Levo
Tip zaganjalnika Klasični DD
Izvedba Klasična z nosom
Priključek B+ (30) M8
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
Opomba 1 Ekscentričen pokrov
OEM Referenca
BOMAG 05724382
HATZ 01662800
HATZ 50483500
HATZ 504835001103
HATZ 50483501
MAHLE 11131028
MAHLE 11131529
MAHLE 72736064
MAHLE AZE1218
MAHLE AZE1240
MAHLE IS1152
MAHLE MS436