Zaganjalnik MAHLE MS65

Zaganjalnik MAHLE MS65

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR60683 OEM

Zaganjalnik MAHLE MS65

Original
DEUTZ, KHD
Preberite več
STR60683 OE  
Napetost 12V
Moč 4,0kW
Število zob 9
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika Reduktorski
Izvedba Klasična z nosom
Priključek B+ (30) M10
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
BOMAG 05710919
BOSCH 0001365004
BOSCH 0986011180
DEUTZ 01183120
DEUTZ 01183235
DEUTZ 01183677
DEUTZ 01183712
DEUTZ 03045396
IVECO 42498131
KHD 1163758
LUCAS LRS00672
LUCAS LRS672
MAHLE 11130619
MAHLE 11131620
MAHLE 11131754
MAHLE 11131769
MAHLE 11132137
MAHLE 11132256
MAHLE 72735693
MAHLE AZF4179
MAHLE AZF4194
MAHLE AZF4197
MAHLE AZF4309
MAHLE AZF4343
MAHLE AZJ3196
MAHLE IS0619
MAHLE IS1254
MAHLE MS65

 

Šifra alternative Opombe
STR22078 OE 3,0kW reduktorski, original BOSCH
STR22078 OEM 3,0kW reduktorski, original MAHLE
STR50590 OEM 2,7kW klasični DD, original MAHLE
STR50591 OEM 3,0kW klasični DD, original MAHLE
STR22060 OEM 3,1kW klasični DD, original MAHLE