Zaganjalnik MAHLE MS659

Zaganjalnik MAHLE MS659

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR91353 OEM

Zaganjalnik MAHLE MS659

Original
DEUTZ, KRAMER, STILL, YANMAR
Preberite več
STR91353 OE  
Napetost 12V
Moč 2,6kW
Število zob 9
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika Reduktorski
Izvedba Klasična z nosom
Priključek B+ (30) M8
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Da
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
DEUTZ 04132652
KRAMER 1000124272
MAHLE 11132095
MAHLE 11132378
MAHLE 11132607
MAHLE 11132732
MAHLE 72740740
MAHLE AZE6567
MAHLE AZE6589
MAHLE AZE6598
MAHLE AZE6713
MAHLE IS1353
MAHLE MS659