Zaganjalnik MAHLE MS70 24V

Zaganjalnik MAHLE MS70 24V

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR60729 OEM

Zaganjalnik MAHLE MS70 24V

Original
DEUTZ, KHD, LIEBHERR
Preberite več
STR60729 OEM  
Napetost 24V
Moč 4,0kW
Število zob 9
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika Reduktorski
Izvedba Klasična z nosom
Priključek B+ (30) M10
Dodatni priključek 85
Stikalo za mehki zagon Da
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
ATLAS COPCO 4812156453
DEUTZ 01182986
DEUTZ 01183241
DEUTZ 01183683
DEUTZ 01183718
DEUTZ 1182986
DEUTZ 1183241
DEUTZ 1183683
DEUTZ 1183718
MAHLE 11131648
MAHLE 11131865
MAHLE 11132140
MAHLE 72735698
MAHLE AZF4169
MAHLE AZF4232
MAHLE AZF4312
MAHLE IS1238
MAHLE MS70