Zaganjalnik MAHLE MS79

Zaganjalnik MAHLE MS79

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR22029 OEM

Zaganjalnik MAHLE MS79

Original
FIAT, IVECO, NEW HOLLAND
Preberite več
STR22029 OEM  
Napetost 12V
Moč 4,2kW
Število zob 9
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika Reduktorski
Izvedba Klasična z nosom
Priključek B+ (30) M10
Dodatni priključek Masa 31
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
BOSCH 0001230007
BOSCH 0001230010
BOSCH 0001230023
BOSCH 0001262007
BOSCH 0001262008
BOSCH 0986018980
BOSCH 0986018987
IVECO 500325145
IVECO 500338952
IVECO 504059251
LUCAS LRS01562
LUCAS LRS1562
MAHLE 11131604
MAHLE 72735707
MAHLE AZF4508
MAHLE IS1262
MAHLE MS79