Zaganjalnik MITSUBISHI M3T66572

Zaganjalnik MITSUBISHI M3T66572

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR71109 OED

Zaganjalnik MITSUBISHI M3T66572

Original
MAZDA, YALE
Preberite več
STR71109 OED  
Napetost 12V
Moč 2,2kW
Število zob 13
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika Reduktorski
Izvedba Konzolna
Priključek B+ (30) M8
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Da
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
HYSTER 220052106R
HYSTER 220102440R
LUCAS LRS01687
LUCAS LRS1687
MAZDA SLSK-18-400
MAZDA TMSK-18-400
MITSUBISHI M003T66572
MITSUBISHI M003T67771
MITSUBISHI M006T20471
MITSUBISHI M3T66572
MITSUBISHI M3T67771
MITSUBISHI M6T20471
YALE 150002306
YALE 150022505
YALE 150546133
YALE 19960337
YALE 440090005
YALE 912103600