Zaganjalnik MITSUBISHI M9T61471 24V

Zaganjalnik MITSUBISHI M9T61471 24V

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR71072 OE

Zaganjalnik MITSUBISHI M9T61471 24V

Original
DEUTZ, KHD, RENAULT, VOLVO
Preberite več
STR71072 OE  
Napetost 24V
Moč 5,5kW
Število zob 11
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika Reduktorski
Izvedba Konzolna
Priključek B+ (30) M10
Dodatni priključek Masa 31
Stikalo za mehki zagon Da
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
LUCAS LRS02463
LUCAS LRS2463
MITSUBISHI M009T61471
MITSUBISHI M009T61472
MITSUBISHI M009T64971
MITSUBISHI M009T64972
MITSUBISHI M009T64973
MITSUBISHI M9T61471
MITSUBISHI M9T61472
MITSUBISHI M9T64971
MITSUBISHI M9T64972
MITSUBISHI M9T64973
RENAULT 20732977
RENAULT 5001866702
RENAULT 7420732977
RENAULT 7421036377
RENAULT 7422807161
RENAULT 7485013136
VOLVO 20397219
VOLVO 85000148
VOLVO 85000934
VOLVO 85000937
VOLVO 85013134

 

Šifra alternative Opombe
STR71213 OE 5,5kW reduktorski, izolirana masa, original MITSUBISHI