Zaganjalnik MITSUBISHI M9TD1981 24V

Zaganjalnik MITSUBISHI M9TD1981 24V

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR71234 OE

Zaganjalnik MITSUBISHI M9TD1981 24V

Original
DEUTZ, KHD, RENAULT, VOLVO
Preberite več
STR71234 OE  
Napetost 24V
Moč 5,5kW
Število zob 12
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika Reduktorski
Izvedba Konzolna
Priključek B+ (30) M10
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
BOSCH 0986024660
BOSCH F042200061
BOSCH F042S01218
BOSCH F042S01218FEB
DELCO 19081013
DELCO 19081913
DEUTZ 01182315
DEUTZ 01182759
DEUTZ 01183286
DEUTZ 1182315
DEUTZ 1182759
DEUTZ 1183286
LUCAS LRS02599
LUCAS LRS2599
MITSUBISHI M009T62671
MITSUBISHI M009T62671AM
MITSUBISHI M009T62681
MITSUBISHI M009T62681AM
MITSUBISHI M009TD1971
MITSUBISHI M009TD1971AM
MITSUBISHI M009TD1981
MITSUBISHI M009TD1981AM
MITSUBISHI M9T62671
MITSUBISHI M9T62671AM
MITSUBISHI M9T62681
MITSUBISHI M9T62681AM
MITSUBISHI M9TD1971
MITSUBISHI M9TD1971AM
MITSUBISHI M9TD1981
MITSUBISHI M9TD1981AM
RENAULT 5001868233
RENAULT 7420997672
VOLVO 21164603
VOLVO 21306350
VOLVO 85000749