Zaganjalnik PRESTOLITE 560508GB

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR22017 OEP

Zaganjalnik PRESTOLITE 560508GB

Original
MAN, MERCEDES
Preberite več
STR22017 OEP  
Napetost 24V
Moč 5,4kW
Število zob 9
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika KB
Izvedba Konzolna
Priključek B+ (30) M12
Dodatni priključek Masa 31
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
BOSCH 0001410024
BOSCH 0001410088
BOSCH 0001415001
BOSCH 0001415027
BOSCH 0001416002
BOSCH 0001416023
BOSCH 0001416073
BOSCH 0001416074
BOSCH 0001416078
BOSCH 0001416079
BOSCH 0986011490
BOSCH 0986011570
BOSCH 0986013730
BOSCH 0986018000
BOSCH 1157
BOSCH 1373
BUTEC S115HD241
BUTEC ZB2998011
DELCO 19024010
FIAT 943252194
FIAT 943252210
LUCAS LRS00819
LUCAS LRS00922
LUCAS LRS819
LUCAS LRS922
LUCAS LRT00668
LUCAS LRT668
MAHLE 11130178
MAHLE 11139004
MAHLE 11139041
MAHLE 11139506
MAHLE AZK5164
MAHLE AZK5401
MAHLE AZK5545
MAHLE AZL3611
MAHLE IS9035
MAHLE MS555
MAHLE MS698
MAN 51262017061
MAN 51262017092
MAN 51262017108
MAN 51262017109
MAN 51262017125
MAN 51262017127
MAN 51262017159
MAN 51262017902
MAN 51262019061
MAN 51262019117
MAN 51262019127
MAN 51262019159
MERCEDES 0021515301
MERCEDES 0031514101
MERCEDES 0031514501
MERCEDES 0041516001
PRESTOLITE 860508
PRESTOLITE 860508GB
RENAULT 5000241521
RENAULT 5000241777
RENAULT 5000822346
RENAULT 5001000061

 

Šifra alternative Opombe
STR22017 OE 5,4kW KB, original DELCO
STR50670 OEP 6,6kW KB, izolirana masa, original PRESTOLITE