Zaganjalnik PRESTOLITE 860670GB

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR50061 OEP

Zaganjalnik PRESTOLITE 860670GB

Original
DEUTZ, IVECO, TAM
Preberite več
STR50061 OEP  
Napetost 24V
Moč 5,4kW
Število zob 11
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika KB
Izvedba Klasična
Priključek B+ (30) M10
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
BOMAG 05710918
BOSCH 0001410053
BOSCH 0001410063
BOSCH 0001410081
BOSCH 0001410109
BOSCH 0001416030
BOSCH 0001416035
BOSCH 0986011460
CASE B0041585
DELCO 19024030
DEUTZ 1162504
DEUTZ 1162505
DEUTZ 1162506
DEUTZ 1174633
DEUTZ 2403887
FIAT 8122161
IVECO 4842813
KHD 1162506
KHD 1174633
KHD 2403887
LUCAS LRS00861
LUCAS LRS02151
LUCAS LRS861
LUCAS LRS2151
MAHLE 11130032
MAHLE 11130132
MAHLE 11130428
MAHLE 11139002
MAHLE 11139501
MAHLE AZK4301
MAHLE AZK5162
MAHLE AZK5540
MAHLE AZL3603
MAHLE AZL3639
MAHLE IS9002
MAHLE MS493
MAHLE MS669
PRESTOLITE 860670
PRESTOLITE 860670GB

 

Šifra alternative Opombe
STR22080 OEM 4,0kW klasični, original MAHLE