Zaganjalnik PRESTOLITE 860672GB 24V

Zaganjalnik PRESTOLITE 860672GB 24V

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR50051 OEP

Zaganjalnik PRESTOLITE 860672GB 24V

Original
KHD, LIEBHERR
Preberite več
STR50051 OEP  
Napetost 24V
Moč 5,4kW
Število zob 11
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika KB
Izvedba Konzolna
Priključek B+ (30) M10
Dodatni priključek Masa 31
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
BOSCH 0001410032
BOSCH 0001410087
BOSCH 0001410105
BOSCH 0001416032
BOSCH 0001416034
BOSCH 0001416071
BOSCH 0986011480
DELCO 19024032
DELCO 19024034
DELCO 19024108
FAUN 1701052
FAUN 1701071
KHD 00174637
KHD 01163558
KHD 01174637
KHD 01174641
LIEBHERR 5991324
LIEBHERR 6000970
LUCAS LRS01883
LUCAS LRS1883
MAGNETON 9125390
MAHLE 11130486
MAHLE 11139003
MAHLE 11139126
MAHLE 11139518
MAHLE 11139527
MAHLE 72736112
MAHLE 72736177
MAHLE 72740756
MAHLE 72741804
MAHLE AZK5163
MAHLE AZK5475
MAHLE AZK5557
MAHLE AZK5566
MAHLE AZL3642
MAHLE IS9003
MAHLE IS9113
MAHLE MS484
MAHLE MS549
MAHLE MS675
MAHLE MS714
MAN 81262016011
MAN 81262019018
PRESTOLITE 860672
PRESTOLITE 860672GB