Zaganjalnik PRESTOLITE 861067

Zaganjalnik PRESTOLITE 861067

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR50345 OEP

Zaganjalnik PRESTOLITE 861067

Original
BOMAG, VOLVO, VOLVO PENTA
Preberite več
STR50345 OEP  
Napetost 12V
Moč 3,6kW
Število zob 9
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika KB
Izvedba Konzolna
Priključek B+ (30) M10
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Da
Oljetesen Ne
OEM Referenca
BOMAG 05710906
BOSCH 0001401023
BOSCH 0001401060
BOSCH 0001413004
BOSCH 0001418009
DELCO 19024005
LUCAS LRS01204
LUCAS LRS1204
MAHLE 11139094
MAHLE 11139525
MAHLE AZK5112
MAHLE AZK5445
MAHLE AZK5564
MAHLE IS9085
MAHLE MS570
MAHLE MS704
PRESTOLITE 860542
PRESTOLITE 861067
VOLVO 240501
VOLVO 837924
VOLVO 842775
VOLVO 843511
VOLVO 847306
VOLVO 881681

 

Šifra alternative Opombe
STR50345 OEM 3,6kW, original MAHLE