Zaganjalnik PRESTOLITE M105R3522SE 24V

Zaganjalnik PRESTOLITE M105R3522SE 24V

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR80045 OEP

Zaganjalnik PRESTOLITE M105R3522SE 24V

Original
CATERPILLAR
Preberite več
STR80045 OEP  
Napetost 24V
Moč 7,5kW
Število zob 12
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika Reduktorski
Izvedba Konzolna
Priključek B+ (30) M12
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Da
Izolirana masa Da
Oljetesen Da
OEM Referenca
CATERPILLAR 10R0405
CATERPILLAR 2071541
CATERPILLAR 2071551
CATERPILLAR 6V5821
CATERPILLAR 7X5996
CATERPILLAR 9X4507
DELCO 10461204
DELCO 10478948
DELCO 10479011
DELCO 10479197
DELCO 1993851
DELCO 1993980
DELCO 8200178
LUCAS LRS01949
LUCAS LRS1949
PRESTOLITE M105R3522SE
VOLVO 872364
VOLVO 9000872364

 

Šifra alternative Opombe
STR8044 OE 6,0kW klasični, brez stikala za mehki zagon, original DELCO