Zaganjalnik PRESTOLITE M93R3004SE 24V

Zaganjalnik PRESTOLITE M93R3004SE 24V

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR93004 OEP

Zaganjalnik PRESTOLITE M93R3004SE 24V

Original
DEUTZ, SENNEBOGEN, VOLVO
Preberite več
STR93004 OEP  
Napetost 12V
Moč 6,0kW
Število zob 10
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika Reduktorski
Izvedba Klasična
Priključek B+ (30) M10
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Da
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
BOSCH 0001231005
BOSCH 0001231028
BOSCH 0001263007
BOSCH 0001263008
BOSCH 0001360012
BOSCH 0001360014
BOSCH 0001360019
BOSCH 0001360030
BOSCH 0001360035
BOSCH 0001368001
BOSCH 0001368007
BOSCH 0001368088
BOSCH 0986011270
BOSCH 0986021000
DAF 1382549
DEUTZ 01180999
DEUTZ 01182235
DEUTZ 01182931
DEUTZ 01183122
DEUTZ 01183239
DEUTZ 01183681
DEUTZ 01183716
DEUTZ 1180999
DEUTZ 1182931
DEUTZ 1183122
DEUTZ 1183239
DEUTZ 1183681
DEUTZ 1183716
FIAT 943252205
HATZ 05710903
KHD 01180999
KHD 1164995
KHD 1180999
LIEBHERR 7026025A
LUCAS LRS00923
LUCAS LRS01936
LUCAS LRS923
LUCAS LRS1936
MAHLE 11130141
MAHLE 11130151
MAHLE 11130491
MAHLE 11130673
MAHLE 11130842
MAHLE 72735694
MAHLE 72735860
MAHLE 72740694
MAHLE AZF4515
MAHLE AZJ3132
MAHLE AZJ3222
MAHLE AZJ3518
MAHLE AZJ3522
MAHLE IS0491
MAHLE IS0842
MAHLE MS232
MAHLE MS386
MAHLE MS613
PRESTOLITE 861053
PRESTOLITE M93R3004SE
VALEO 455516
VOLVO 6209190

 

Šifra alternative Opombe
STR22117 OEM 4,0kW reduktorski, brez stikala za mehki zagon, original MAHLE
STR91255 OEM 4,0kW reduktorski, brez stikala za mehki zagon, prahotesna izvedba, original MAHLE
STR22008 OEM 4,0kW klasični, brez stikala za mehki zagon, original MAHLE
STR91246 OEM 4,0kW reduktorski, brez stikala za mehki zagon, izolirana masa, priključek 85, prahotesna izvedba, original MAHLE
STR90741 OEM 4,0kW klasični, brez stikala za mehki zagon, izolirana masa, original MAHLE