Zaganjalnik PRESTOLITE M93R3066SE 24V

Zaganjalnik PRESTOLITE M93R3066SE 24V

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR-93066 OEP

Zaganjalnik PRESTOLITE M93R3066SE 24V

Preberite več
STR-93066 OEP  
Napetost 24V
Moč 5,0kW reduktorski
Opomba 1 MERCEDES ATEGO
Opomba 2 stikalo za mehki zagon
Opomba 3 STR-50105=4,0kW reduktorski, rele na drugem mestu
Opomba 4 STR-50420=4,0kW reduktorski
Opomba 5 STR-80148=4,0kW reduktorski, konzolna izvedba

 

 

OEM Referenca
BOSCH 0001231002
BOSCH 0001231033
BOSCH 0001263016
BOSCH 0001263049
BOSCH 0001263050
BOSCH 0986017240
BOSCH 1724
DELCO 10461470
DELCO 10479626
DELCO 10479650
LUCAS LRS02158
LUCAS LRS2158
LUCAS LRT00225
LUCAS LRT225
MAHLE 11130728
MAHLE 72735769
MAHLE AZF4507
MAHLE IS0728
MAHLE MS141
MAN 36262016003
MERCEDES 0041418101
MERCEDES 0041516201
MERCEDES 0041518401
MERCEDES 0051512001
MERCEDES 0051512201
MERCEDES 0061512201
MERCEDES 0061512203
MERCEDES A0061512201
MERCEDES A0061512203
MERCEDES A0061516701
MERCEDES A006151670180
MERCEDES A006151670183
NIKKO 0-23000-2350
NIKKO 0-23000-2358
NIKKO 0-23000-2590
OPTARE SE3000022
PRESTOLITE 860321
PRESTOLITE M93R3066SE
TEREX J6141537