Zaganjalnik VALEO D6RA39

Zaganjalnik VALEO D6RA39

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR54206

Zaganjalnik VALEO D6RA39

AUTOBIANCHI, FIAT, LANCIA
Preberite več
STR54206  
Napetost 12V
Moč 1,1kW
Število zob 10
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika Reduktorski
Izvedba Klasična z nosom
Priključek B+ (30) M8
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
BOSCH 0001211536
BOSCH 0986013940
DENSO 63101003
DENSO 63101008
DENSO 63101022
DENSO 63101023
DENSO 63102014
DENSO 63102021
DENSO 63221800
DENSO 63221830
DENSO 63221890
DENSO DSN960
ELMOT 8020040000
ELMOT 8190000
ELMOT R8004
ELMOT R80K
FIAT 46231510
FIAT 46432262
FIAT 46465475
FIAT 46763530
FIAT 46765839
FIAT 46823544
FIAT 46843092
FIAT 5999906
FIAT 66925111
FIAT 7612952
FIAT 7621040
FIAT 76222104
FIAT 762221040
FIAT 77305430
FIAT 943221890
MAHLE 11130661
MAHLE AZE1531
LUCAS LRS00614
LUCAS LRS01556
LUCAS LRS614
LUCAS LRS1556
VALEO 432650
VALEO 433325
VALEO 455511
VALEO 534053
VALEO D6RA39

 

Šifra alternative Opombe
STR54206 OE 0,8kW, klasični DD, original DENSO