Zaganjalnik VALEO D7R27

Zaganjalnik VALEO D7R27

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR71014 OE

Zaganjalnik VALEO D7R27

Original
CITROEN, FIAT, PEUGEOT
Preberite več
STR71014 OE  
Napetost 12V
Moč 1,7kW
Število zob 11
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika Reduktorski
Izvedba Klasična
Priključek B+ (30) M8
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
BOSCH 0001108183
BOSCH 0001108400
BOSCH 0001109026
BOSCH 0001110017
BOSCH 0001110056
BOSCH 0986012401
BOSCH 0986013240
BOSCH 0986013241
BOSCH 0986018310
DAF 1516680R
DENSO 428000-1620
FIAT 71716564
FIAT 71719595
FIAT 71719598
FIAT 71719599
FIAT 71719603
FIAT 71719604
FIAT 71719605
FIAT 71719606
FIAT 71722374
FIAT 71722375
HYUNDAI 36100-29000
LADA 21215-3708010
LUCAS LRS00475
LUCAS LRS00476
LUCAS LRS00751
LUCAS LRS475
LUCAS LRS476
LUCAS LRS751
MAHLE 11130642
MAHLE 72735778
MAHLE AZE2521
MAHLE IS0642
MAHLE MS150
MITSUBISHI M000T20871
MITSUBISHI M000T20872
MITSUBISHI M000T20873
MITSUBISHI M000T20874
MITSUBISHI M000T80481
MITSUBISHI M001T50171
MITSUBISHI M001T50172
MITSUBISHI M001T80081
MITSUBISHI M001T80082
MITSUBISHI M001T80381
MITSUBISHI M001T80481
MITSUBISHI M001T90281
MITSUBISHI M002T90071
MITSUBISHI M0T20871
MITSUBISHI M0T20872
MITSUBISHI M0T20873
MITSUBISHI M0T20874
MITSUBISHI M0T80481
MITSUBISHI M1T50171
MITSUBISHI M1T50172
MITSUBISHI M1T80081
MITSUBISHI M1T80082
MITSUBISHI M1T80381
MITSUBISHI M1T80481
MITSUBISHI M1T90281
MITSUBISHI M2T90071
PSA 555836
PSA 580236
PSA 580250
PSA 580292
PSA 5802A6
PSA 5802C3
PSA 5802C4
PSA 5802CJ
PSA 5802CP
PSA 5802CQ
PSA 5802E2
PSA 5802EQ
PSA 5802G0
PSA 5802G9
PSA 5802H7
PSA 5802H8
PSA 5802L4
PSA 5802M4
PSA 5802Q5
PSA 91040098
PSA 9104009880
PSA 91514125
PSA 9151431280
PSA 91536044
PSA 95514125
PSA 95607234
PSA 96035035
PSA 9603503580
PSA 9603503680
PSA 96054384
PSA 9625382680
PSA 9625382780
PSA 9625383180
PSA 9625383280
PSA 9671014680
PSA 9805058680
PSA 980505868001
PSA 9827008580
PSA 9947830
SUZUKI 31100-86CB1
VALEO 433324
VALEO 455514
VALEO 455691
VALEO D7R2
VALEO D7R4
VALEO D7R8
VALEO D7R12
VALEO D7R20
VALEO D7R24
VALEO D7R26
VALEO D7R27
VALEO D7R32
VALEO D9R84
VALEO D9R121

 

Šifra alternative Opombe
STR54181 OE 1,9kW, original VALEO
STR50463 OEM 2,6kW, original MAHLE