Zaganjalnik VALEO ESW22-15

Zaganjalnik VALEO ESW22-15

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR98292 OE

Zaganjalnik VALEO ESW22-15

Original
NISSAN, OPEL, RENAULT
Preberite več
STR98292 OE  
Napetost 12V
Moč 2,2kW
Število zob 12
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika Reduktorski
Izvedba Klasična z nosom
Priključek B+ (30) M8
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
Start-Stop Da
OEM Referenca
BOSCH 0986027170
LUCAS LRS04009
LUCAS LRS4009
NISSAN 23300-00Q3F
NISSAN 23300-00Q3L
NISSAN 23300-00Q4H
NISSAN 23300-0563R
NISSAN 23300-3025R
NISSAN 23300-3407R
NISSAN 23300-3581R
NISSAN 23300-8643R
NISSAN 23300-9813R
OPEL 1202533
OPEL 4422191
OPEL 4423726
OPEL 95516417
OPEL 95519126
OPEL 95520370
OPEL 95521370
OPEL 95524200
OPEL 95524201
VALEO 438292
VALEO ESW22-11
VALEO ESW22-12
VALEO ESW22-15
VALEO ESW22E8
VALEO ESW22E80