Alternator BOSCH 0121715002 "Com"

Alternator BOSCH 0121715002

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT10665

Alternator BOSCH 0121715002 "Com"

VOLVO
Preberite več
ALT10665  
Napetost 14V
Moč 180A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Micro fiksna
Premer jermenice 52mm
Število utorov jermenice 6
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0121715002
BOSCH 0121715032
BOSCH 0121715102
BOSCH 0121715132
BOSCH 0986080157
LUCAS LRA03368
LUCAS LRA3368
VOLVO 30667018
VOLVO 30667524
VOLVO 30667525
VOLVO 30667896
VOLVO 30782032
VOLVO 30795210
VOLVO 36000791
VOLVO 8603388
VOLVO 8603605
VOLVO 8603898