Alternator BOSCH 0120489497

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT10147

Alternator BOSCH 0120489497

SEAT, VOLKSWAGEN, GOLF 2D (Diesel)
Preberite več
Na zalogi
Cena z DDV:
130,75 €
Cena brez DDV:
107,17 €
ALT10147  
Napetost 14V
Moč 65A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice 1V fiksna 9,7mm
Premer jermenice 65mm
Število utorov jermenice 1
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0120489376
BOSCH 0120489377
BOSCH 0120489378
BOSCH 0120489379
BOSCH 0120489497
BOSCH 0986034530
BOSCH 0986034990
LUCAS LRA00781
LUCAS LRA781
LUCAS LRB00118
LUCAS LRB118
MAHLE 11201145
MAHLE 11201257
MAHLE 72735094
MAHLE AAK1150
MAHLE AAK4106
MAHLE IA0257
MAHLE MG95
VAG 068903017R
VAG 068903029T
VAG 068903031
VAG 068903031G
VAG 068903031H
VALEO 2523158
VALEO 2541438
VALEO 2940308A
VALEO 2940309A
VALEO 2940369
VALEO 2940371
VALEO 2940371A
VALEO 2941295A
VALEO 436400
VALEO 436425
VALEO A13E43