Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT10147 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 65A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | 1V fiksna 9,7mm |
| Premer jermenice | 65mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0120489376 |
| BOSCH | 0120489377 |
| BOSCH | 0120489378 |
| BOSCH | 0120489379 |
| BOSCH | 0120489497 |
| BOSCH | 0986034530 |
| BOSCH | 0986034990 |
| LUCAS | LRA00781 |
| LUCAS | LRA781 |
| LUCAS | LRB00118 |
| LUCAS | LRB118 |
| MAHLE | 11201145 |
| MAHLE | 11201257 |
| MAHLE | 72735094 |
| MAHLE | AAK1150 |
| MAHLE | AAK4106 |
| MAHLE | IA0257 |
| MAHLE | MG95 |
| VAG | 068903017R |
| VAG | 068903029T |
| VAG | 068903031 |
| VAG | 068903031G |
| VAG | 068903031H |
| VALEO | 2523158 |
| VALEO | 2541438 |
| VALEO | 2940308A |
| VALEO | 2940309A |
| VALEO | 2940369 |
| VALEO | 2940371 |
| VALEO | 2940371A |
| VALEO | 2941295A |
| VALEO | 436400 |
| VALEO | 436425 |
| VALEO | A13E43 |