Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT10062 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 95A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 56mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986038791 |
| BOSCH | 0986039930 |
| BOSCH | 0986039931 |
| FIAT | 943356568 |
| LUCAS | LRB00143 |
| LUCAS | LRB00180 |
| LUCAS | LRB00181 |
| LUCAS | LRB143 |
| LUCAS | LRB180 |
| LUCAS | LRB181 |
| MAHLE | 11201534 |
| MAHLE | 11201754 |
| MAHLE | AAK5131 |
| MAHLE | AAK5180 |
| MAHLE | IA0754 |
| MAHLE | MG387 |
| MITSUBISHI | A002T37691A |
| MITSUBISHI | A002TA0291B |
| MITSUBISHI | A002TA0291C |
| MITSUBISHI | A002TA0291D |
| MITSUBISHI | A002TA0291F |
| MITSUBISHI | A003TA0591C |
| MITSUBISHI | A003TA0591D |
| MITSUBISHI | A003TA0591E |
| MITSUBISHI | A003TA0591F |
| MITSUBISHI | A004T02891A |
| MITSUBISHI | A004T02891B |
| MITSUBISHI | A2T37691A |
| MITSUBISHI | A2TA0291B |
| MITSUBISHI | A2TA0291C |
| MITSUBISHI | A2TA0291D |
| MITSUBISHI | A2TA0291F |
| MITSUBISHI | A3TA0591C |
| MITSUBISHI | A3TA0591D |
| MITSUBISHI | A3TA0591E |
| MITSUBISHI | A3TA0591F |
| MITSUBISHI | A4T02891A |
| MITSUBISHI | A4T02891B |
| PSA | 9610601580 |
| PSA | 9611368580 |
| PSA | 9611369580 |
| PSA | 9612257180 |
| PSA | 9616862980 |
| PSA | 9619333280 |
| PSA | 9631318580 |
| PSA | 9631318680 |
| VALEO | 2541665A |
| VALEO | 2541665B |
| VALEO | 2541703 |
| VALEO | 2541950A |
| VALEO | 2541951A |
| VALEO | 2542418A |
| VALEO | 436366 |
| VALEO | 436476 |
| VALEO | A13VI71 |
| VALEO | A13VI81 |
| VALEO | A13VI189 |
| VALEO | A13VI191 |
| VALEO | A13VI281 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT10062 | 95A, neoriginalen |
| ALT10062 OEM | 95A, original MAHLE |