Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT30159 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 150A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 54mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986049071 |
| BOSCH | 0986049161 |
| BOSCH | 0986049171 |
| FORD | 1140136 |
| FORD | 1229259 |
| FORD | 1477737 |
| FORD | 1477738 |
| FORD | 1485762 |
| FORD | 1519795 |
| FORD | 1760757 |
| FORD | 2S6T-10300-BA |
| FORD | 2S6T-10300-BB |
| FORD | 2S6T-10300-BC |
| FORD | 2S6T-BA |
| FORD | 2S6T-BB |
| FORD | 2S6T-BC |
| FORD | 3M5T-10300-PB |
| FORD | 3M5T-10300-PC |
| FORD | 3M5T-10300-PD |
| FORD | 3M5T-10300-PE |
| FORD | 3M5T-10300-YB |
| FORD | 3M5T-10300-YC |
| FORD | 3M5T-10300-YD |
| FORD | 8M5T-10300-PA |
| FORD | 8M5T-10300-PB |
| FORD | 8M5T-10300-YA |
| FORD | 8M5T-10300-YB |
| FORD | 3M5T-PB |
| FORD | 3M5T-PC |
| FORD | 3M5T-PD |
| FORD | 3M5T-PE |
| FORD | 3M5T-YB |
| FORD | 3M5T-YC |
| FORD | 3M5T-YD |
| FORD | 5190803 |
| FORD | 8M5T-PA |
| FORD | 8M5T-PB |
| FORD | 8M5T-YA |
| FORD | 8M5T-YB |
| DENSO | 104210-2710 |
| DENSO | 104210-3511 |
| DENSO | 104210-3512 |
| DENSO | 104210-3513 |
| DENSO | 104210-3520 |
| DENSO | 104210-3521 |
| DENSO | 104210-3522 |
| DENSO | 104210-3523 |
| DENSO | 104210-3524 |
| DENSO | 104210-5700 |
| DENSO | 104210-5701 |
| DENSO | 104210-5710 |
| DENSO | 104210-5711 |
| DENSO | 63321936 |
| DENSO | 63377416 |
| DENSO | DAN930 |
| LUCAS | LRA02332 |
| LUCAS | LRA02814 |
| LUCAS | LRA02815 |
| LUCAS | LRA2332 |
| LUCAS | LRA2814 |
| LUCAS | LRA2815 |
| MAZDA | Y402-18-300 |
| MAZDA | 8666579C |
| MAZDA | 8688163C |
| PSA | 9643001680 |
| VALEO | 437432 |
| VALEO | 439473 |
| VALEO | SG15C037 |
| VALEO | SG15S019 |
| VOLVO | 30667067 |
| VOLVO | 31285592 |
| VOLVO | 31288154 |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| AFG | ALT-30159 OE |
| CARGO | 113849 |
| DRI | 2191641502 |
| ELSTOCK | 27-3942 |
| ELSTOCK | 27-4933 |
| EUROTEC | 12044580 |
| EUROTEC | 12049070 |
| EUROTEC | 12090196 |
| MESSMER | 210323A |
| PIC | 2905429 |