Alternator MAHLE MG217

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT10284 OEM

Alternator MAHLE MG217

Original
OPEL
Preberite več
Na zalogi
Cena z DDV:
130,75 €
Cena brez DDV:
107,17 €
ALT10284 OEM  
Napetost 14V
Moč 65A
Priključek B+ (30) M6
Tip jermenice 1V fiksna jermenica 9,7mm
Premer jermenice 68mm
Število utorov jermenice 1
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0120488158
BOSCH 0120488159
BOSCH 0120488164
BOSCH 0120488165
BOSCH 0120488190
BOSCH 0120488191
BOSCH 0120489339
BOSCH 0120489340
BOSCH 0986034650
BOSCH 0986034651
BOSCH 3465
DELPHI 3472082
DELPHI 3472104
DELPHI 3472139
DELPHI 3472604
DELPHI 3472639
DELPHI 3493204
DELPHI 3493714
LUCAS LRA00786
LUCAS LRA00819
LUCAS LRA00886
LUCAS LRA786
LUCAS LRA819
LUCAS LRA886
LUCAS LRB00131
LUCAS LRB131
LUCAS NAB305
MAHLE 11201583
MAHLE 11201932
MAHLE AAK3133
MAHLE AAK4528
MAHLE IA0583
MAHLE MG217
OPEL 1204072
OPEL 1204086
OPEL 1204088
OPEL 1204100
OPEL 1204112
OPEL 1204203
OPEL 1204314
OPEL 1204336
OPEL 90348698
VALEO 436297

 

Šifra alternative Opombe
ALT10149 OEM 55A, original MAHLE